Odabir projekata razvoja e-kolegija

Odabir_kolegija.jpgSrce odabire projekte razvoja e-kolegija putem periodičkih poziva.

Temeljem prijava pristiglih na poziv odabiru se kandidati za suradnju.

Osnova za odabir je:

• inovativnost prijedloga
  • korisnost i svrsishodnost u kontekstu nastave na fakultetu te kvalitete ishoda učenja i motivacije studenata
  • mogućnosti Srca da osigura tražene resurse za pojedine projekte.

Predložene projekte odobrava osobe/povjerenstvo koje se imenuje u tu svrhu. Realizacija projekata započinje po završetku provedenog poziva. Broj projekata koji se odabire ovisi o prijavama i procjeni ukupno raspoloživih i potrebnih resursa.

Za svaki projekt definira se projektni tim sastavljen od djelatnika Srca, nastavnika i njegovih suradnika. Prihvaćanjem konačnog projekta i potpisivanjem Sporazuma o suradnji obje strane prihvaćaju obaveze predviđene projektom.

Popis odabranih projekata objavljuje se na web-stranicama Sveučilišnog računskog centra.