Radionica "Zašto mi treba e-portfolio i kako ga izraditi?"

Značka_eporrfolioTrajanje radionice: 1 dan x 4 sata

Opis radionice: Tečaj je namijenjen polaznicima koji se žele upoznati s mogućnostima sustava e-portfolio. Bit će opisani i prikazani načini korištenja sustava kao nastavne aktivnosti, za praćenje napretka studenata te kao alata za samoprezentaciju.

Sadržaj radionice: Na tečaju će biti prikazano kako urediti profil, izraditi dinamički životopis sa multimedijalnim sadržajem, spremiti datoteke, objaviti blog, kako iskoristiti sustav za e-portfolio u nastavi posebno za radne skupine i projekte te za evaluacija studenata, praćenje njihovog napretka ili za predstavljanje budućim poslodavcima. Objasnit će se izrada skupine, upis članova, izrada digitalnog repozitorija te dodjela ovlasti pristupa pojedinim materijalima i dijelovima e-portfolija.

Potrebno predznanje: Korištenje računala i upravljanje datotekama; osnove pisanja i obrade teksta.

Prijava na radionicu: https://moodle.srce.hr/tecaj/

Termin radionice: 31. siječnja 2017., 09:00 - 12:30 sati, učionica A

Napomene:

• Za sudjelovanje na radionici neophodan je elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr.
  • Tečaj se održava u prostorijama Sveučilišnoga računskoga centra.
  • Radionicu vode djelatnici Centra za e-učenje.