Arhiva odabranih projekata

Odabrani projekti, poziv od 16. siječnja 2017.

  1. kolegij HRVATSKI JEZIK AKADEMSKE KOMUNIKACIJE, doc.dr.sc. Jelena Vignjević, Učiteljski fakultet
  2. kolegij MEHATRONIKA I ROBOTIZACIJA, doc.dr.sc. Goran Čubrić, Tekstilno-tehnološki fakultet
  3. kolegij DEVELOPMENT POLICY, izv.prof.dr.sc. Dagmar Radin, Fakultet političkih znanosti
  4. kolegij SCENOGRAFIJA I KOSTIMOGRAFIJA A, doc.art. Tatjana Lacko, Akademija dramskih umjetnosti
  5. kolegij ZAKONITO IZBJEGAVANJE OBVEZE POREZA NA DOBIT, prof.dr.sc. Hrvoje Arbutina, Pravni fakultet
  6. kolegij PROUČAVANJE RADA, doc.dr.sc. Maja-Marija Nahod, Građevinski fakultet
  7. kolegij ATLETIKA HODANJA I TRČANJA, prof.dr.sc. Vesna Babić, Kineziološki fakultet
  8. kolegij GRAĐANSKO PRAVO 1:OPĆI DIO I OBVEZNO PRAVO-SEMINAR, prof.dr.sc. Tatjana Josipović, Pravni fakultet
  9. kolegij BIOSTATISTIKA, doc.dr.sc. Erim Bešić, Farmaceutsko-biokemijski fakultet
  10. kolegij OBLIKOVANJE POMOĆU RAČUNALA, prof.dr.sc. Nenad Bojčetić, Fakultet strojarstva i brodogradnje
  11. kolegij OSNOVNE KINEZIOLOŠKE TRANSFORMACIJE 1, prof.dr.sc. Goran Marković, doc.dr.sc. Maja Horvatin Fučkar, Kineziološki fakultet

Odabrani projekti, poziv od 7. siječnja 2015.

  1. kolegij MEĐUNARODNE ORGANIZACIJE , prof.dr.sc. Lidija Čehulić Vukadinović, Fakultet političkih znanosti
  2. kolegij HIDROTEHNIČKE GRAĐEVINE, prof.dr.sc. Neven Kuspilić, doc.dr.sc. Eva Ocvirk, Građevinski fakultet
  3. kolegij LATINSKI JEZIK 1, Zdravka Martinić-Jerčić, lektor, Hrvatski studiji
  4. kolegij EUROPSKO JAVNO PRAVO, doc.dr.sc. Snježana Vasiljević, prof.dr.sc. Tamara Ćapeta, prof.dr.sc. Iris Goldner Lang i prof.dr.sc. Tamara Perišin, Pravni fakultet
  5. kolegij ŠKOLSKI I RAZREDNI MENADŽMENT, doc.dr.sc. Marjan Ninčević, Hrvatski studiji
  6. kolegij ORGANSKA KEMIJA, doc.dr.sc. Tatjana Gazivoda Kraljević, Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije
  7. kolegij UVOD U MINERALOGIJU I PETROLOGIJU, doc.dr.sc. Stanko Ružičić, Rudarsko-geološko-naftni fakultet
  8. kolegij ODABRANA POGLAVLJA ONKOLOGIJE I RADIOTERAPIJE, prof.dr.sc. Ana Frӧbe, Prirodoslovno-matematički fakultet
  9. kolegij TEHNIKE REALIZACIJE TEKSTILA I, doc.dr.sc. Ivana Salopek Čubrić, Tekstilno-tehnološki fakultet
  10. kolegij OSNOVE SUVREMENE DIPLOMACIJE, doc.dr.sc. Đana Luša, prof.dr.sc. Livia Kardum, Fakultet političkih znanosti
  11. kolegij BIOFIZIKA, doc.dr.sc. Selma Supek, Prirodoslovno-matematički fakultet
  12. kolegij OBLICI TELEVIZIJSKOG IZRAŽAVANJA, izv.prof.dr.sc. Tena Perišin, Fakultet političkih znanosti
  13. kolegij TEORIJE I POLITIKE MIRA, doc.dr.sc. Ana Matan, Fakultet političkih znanosti

Odabrani projekti, poziv od 2. lipnja 2014.

  1. kolegij OSNOVE SUVREMENE DIPLOMACIJE, prof.dr.sc. Livia Kardum, dr.sc. Đana Luša, Fakultet političkih znanosti
  2. kolegij PROJEKTIRANJE PROIZVODNIH SUSTAVA, prof.dr.sc. Dubravko Rogale, izv. prof.dr.sc. Snježana Firšt Rogale, Tekstilno-tehnološki fakultet
  3. kolegij MODELLING AND OPTIMIZATION IN NUTRITION, prof.dr.sc. Jasenka Gajdoš Kljusurić, Prehrambeno-biotehnološki fakultet
  4. kolegij KEMIJA I TEHNOLOGIJA VOĆA I POVRĆA, Prof.dr.sc. Branka Levaj, Prehrambeno-biotehnološki fakultet
  5. kolegij DEMOGRAFIJA, izv.prof.dr.sc. Vanja Šimičević, Hrvatski studiji

Odabrani projekti, poziv od 16. rujna 2013.

  1. kolegij MODELIRANJE I OPTIMIRANJE U NUTRICIONIZMU, prof.dr.sc. Jasenka Gajdoš Kljusurić, Prehrambeno-biotehnološki fakultet
  2. kolegij DRUŠTVENO-HUMANISTIČKA INFORMATIKA, prof.dr.sc. Tomislava Lauc, Filozofski fakultet
  3. kolegij GRAĐANSKO PRAVO II: STVARNO I NASLJEDNO PRAVO (SEMINAR), prof.dr.sc. Tatjana Josipović, Pravni fakultet
  4. kolegij BIOLOGIJA PODZEMNIH STANIŠTA, prof.dr.sc. Sanja Gottstein, Prirodoslovno-matematički fakultet
  5. kolegij BIOLOŠKA KEMIJA, prof. dr. sc. Sanja Dabelić, Farmaceutsko-biokemijski fakultet
  6. kolegij ALGE I GLJIVE, prof. dr. sc. Anđelka Plenković-Moraj, Prirodoslovno-matematički fakultet

Odabrani projekti, poziv od 15. listopada 2012.

  1. kolegij PRIMIJENJENA TEHNIČKA GRAFIKA, izv.prof.dr.sc. Anka Ozana Čavlović, Šumarski fakultet
  2. kolegij RAČUNARSTVO I PRAKTIKUM, doc.dr.sc. Maro Cvitan, Prirodoslovno-matematički fakultet

Odabrani projekti, poziv od 9. siječnja 2012.

  1. kolegij ATLETIKA, prof.dr.sc. Vesna Babić, Kineziološki fakultet
  2. kolegij DRUŠTVENO-HUMANISTIČKA INFORMATIKA, prof.dr.sc. Tomislava Lauc, Filozofski fakultet
  3. kolegij TEORIJA I TEHNIKA MJERENJA, prof.dr.sc. Biserka Runje, Fakultet strojarstva i brodogradnje