Tečaj "Napredni rad u sustavu Merlin - Pitanja i testovi"

Značka_Napredni_Pitanja_TestoviTrajanje tečaja: 2 dana x 5 školskih sati

Opis tečaja: Tečaj je namijenjen polaznicima (nastavnicima) koji žele nadopuniti svoja znanja izrade pitanja za testove te se upoznati s naprednim postavkama testova.

Temeljem Strategije e-učenja (točka E-7) svaki nastavnik ima mogućnost otvoriti svoj kolegij na sustavu Merlin, a cilj ovoga tečaja je upoznavanje sustava i njegovih mogućnosti te kako izraditi bazu pitanja i test.

Sadržaj tečaja: Na ovom tečaju polaznici će naučiti izrađivati pitanja, određivati postavke testa te postavljati pitanja u test.

Potrebno predznanje: Korištenje računala i upravljanje datotekama; osnove pisanja i obrade teksta. Poznavanje osnovnog rada u sustavu Merlin.

Prijava na tečaj: https://moodle.srce.hr/tecaj/

Termin tečaja: 26. i 27. travnja 2017., 09:00-12:30 sati, učionica E1

Napomene:

• Za prijavu na tečaj i sudjelovanje na tečaju neophodan je  elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr.
  • Tečaj se održava u prostorijama Sveučilišnoga računskoga centra.