Cjenik obrazovnog programa edu4IT (Sistemski administrator 1)

Program obrazovanja edu4IT moguće je pohađati na dva načina:

• kao cjelinu (područje Windows ili Linux) sa svim predviđenim elementima potrebnim za stjecanje certifikata Srce Sistemski Administrator 1 (SSA1)
  • pojedinačno na način da se odabere pohađanje pojedinačnog tečaja (bez stjecanja certifikata) ili polaganje ispita potrebnih za stjecanje certifikata Srce Sistemski Administrator 1 (SSA1).

U nastavku se nalazi cjenik za oba slučaja.

Čitav program obrazovanja

Obrazovni program za IT-specijaliste, razina Sistemski administrator  1
(uključuje dva tečaja, online predavanja, ispite i završni zadatak)

Redovna cijena (po području Windows ili Linux)  3.850-kn

Cijena s popustom za studente te djelatnike visokih učilišta i javnih instituta (po području Windows ili Linux)

2.850 kn
Cijena za nezaposlene osobe (po području Windows ili Linux)  2.850 kn

U slučaju jednokratnog plaćanja ostvaruje se dodatan popust od 5% na osnovnu cijenu.

Napomena:
Navedene cijene vrijede za plaćanje gotovinom ili za virmansko plaćanje. Uplatu je moguće izvršiti jednokratno ili u tri rate.

Pojedinačni elementi programa

Uplata pojedinačnih elemenata programa moguća je isključivo jednokratno.

Jedan tečaj iz područja Windows ili Linux

Redovna cijena 1.800-kn
Cijena s popustom za studente te djelatnike visokih učilišta i javnih instituta 1.300 kn
Cijena za nezaposlene osobe 1.300 kn

Jedan ispit iz područja Windows ili Linux

Redovna cijena 350-kn
Cijena s popustom za studente te djelatnike visokih učilišta i javnih instituta 250 kn
Cijena za nezaposlene osobe 250 kn

Certifikat Srce Sistemski Administrator 1 (SSA1) za pojedinačno područje Windows ili Linux (uključuje dva ispita i završni zadatak)

Redovna cijena 850-kn
Cijena s popustom za studente te djelatnike visokih učilišta i javnih instituta 650-kn
Cijena za nezaposlene osobe 650-kn

Sve navedene cijene uključuju PDV.

Nezaposlene osobe ostvaruju pravo na popust temeljem potvrde o nezaposlenosti izdane od Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Troškove pohađanja programa moguće je uplatiti:

• općom uplatnicom
  • putem internet bankarstva
  • na uplatnom mjestu u Srcu (gotovina)
  • prema ponudi
  • obročno (na tri rate).

Zahtjev za izdavanjem ponude potrebno je navesti prilikom prijave.

Plaćanje gotovinom vrši se na blagajni Srca radnim danom od 9:00 do 12:00 sati i od 13:00 do 15:00 sati. Prilikom dolaska u Srce javite se na porti Srca pa će Vas dežurna osoba uputiti do blagajne.
Prilikom plaćanja na blagajni Srca zatražit će Vas poziv na broj i svrhu uplate (i Vaše osobne podatke).

Sve podatke potrebne za uplatu poslat ćemo Vam u odgovoru na prijavu.