Hrvatski prostor weba - 15 godina mjerenja

Sveučilišni računski centar (Srce) poziva Vas na konferenciju za novinare pod nazivom "Hrvatski prostor weba – 15 godina mjerenja".

"Hrvatski prostor weba – 15 godina mjerenja"

Konferencija za novinare održat će se 15. veljače 2017. godine u 12 sati u prostorijama Sveučilišnoga računskoga centra (Srce) Josipa Marohnića 5.

Na konferenciji za novinare sudjelovat će:

• mr.sc. Miroslav Milinović, pomoćnik ravnatelja za informacijsku i posredničku infrastrukturu
  • Draženko Celjak, voditelj Službe za podatkovne usluge i kolaboracijske alate

Na konferenciji za novinare podsjetit ćemo se kako smo i zašto započeli mjeriti hrvatski prostor weba te što smo kroz tu aktivnost naučili o hrvatskom webu u proteklih 15 godina. U drugom dijelu konferencije za novinare bit će govora o aktivnostima Srca i rezultatima vezanim uz nedavno dovršeno šesto harvestiranje hrvatskoga weba.

Ured za odnose s javnošću Srca

Nataša Dobrenić, voditeljica