Srce novosti

Vaše nam je mišljenje važno te Vas molimo da popunite anketu.

Izašle su Srce novosti 70.

Glavna tema broje je obilježavanje 25 godina Interneta u Hrvatskoj:

• Pravac: Internet, piše: doc. dr. sc. Predrag Pale, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
  • Internet – tehnologija kojoj je isprogramirano da ostavi traga, piše: Ivan Marić, zamjenik ravnatelja Srca
  • Nacionalne akademske i istraživačke mreže: stvarno dobra ideja!, piše: Marko Bonač, direktor, Akademska in raziskovalna mreža Slovenije (ARNES)

Više

Prethodna izdanja

20. rujna 2017.

U novom broju biltena Srce novosti središnja je tema obilježavanje 45 godina tečajeva Srca.

20. svibnja 2017.

Izašao je novi broj Novosti. Glavna tema ovog broja je konferencija Srca: Dani e-infrastrukture DEI 2017.

22. veljače 2017.

U novom broju donosimo nekoliko aktualnih tema: Srce u 2017. godini, 15 godina mjerenja hrvatskog weba, Konferencija Srca DEI2017, 24 godine .hr domene te svježe članke i vijesti.

2. prosinca 2016.

Izašao je novi broj Novosti. Glavne teme ovog broja su sigurnost infrastrukture Srca i analiza softvera za otkrivanje plagiranja.

12. rujna 2016.

Novi broj Srce novosti donosi teme vezane uz sekundarnu lokaciju CIX-a, novosti vezane za sustav za udaljeno učenje, te osvrt na Dane e-infrastrukture.

23. svibnja 2016.

U novom, 64. broju Srce novosti donosimo najzanimljivije detalje vezane uz proslavu 45. obljetnice Srca.

11. svibnja 2016.

Povodom sudjelovanja Srca na konferenciji „Dani otvorenih računarskih sustava/Croatian Linux Users' Convention“ - DORS/CLUC od 11. do 13. svibnja 2016., objavili smo posebno izdanje Novosti.

Stranice