Srce novosti

AKO I DALJE ŽELITE PRIMATI SRCE NOVOSTI, MOLIMO VAS DA TO POTVRDITE OVDJE.

Izašle su Srce novosti 72.

Glavna tema broja su:

• Druga stručna konferencija Dani e-infrastrukture - Srce DEI 2018, Izazovi (ne)otvorenosti, pišu: dr. sc. Kruno Golubić, predsjednik Organizacijskog odbora konferencije Srce DEI 2018, predstojnik Sektora za podršku korisnicima i Sabina Rako, predsjednica Programskog odbora konferencije Srce DEI 2018, predstojnica Sektora za obrazovne usluge

• Započeta faza planiranja CroRIS-a, piše: dr. sc. Ognjen Orel, voditelj projekta izgradnje CroRIS-a

• Zašto je važan sustav DOI?, piše: Danijela Getliher, Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu

Više

Prethodna izdanja

21. veljače 2018.

U novom broju biltena Srce novosti donosimo najavu stručne konferencije Srca - Dani e-infrastrukture 2018.

9. studenog 2017.

Izašao je novi broj Novosti. Glavna tema broja je obilježavanje 25 godina Interneta u Hrvatskoj.

20. rujna 2017.

U novom broju biltena Srce novosti središnja je tema obilježavanje 45 godina tečajeva Srca.

20. svibnja 2017.

Izašao je novi broj Novosti. Glavna tema ovog broja je konferencija Srca: Dani e-infrastrukture DEI 2017.

22. veljače 2017.

U novom broju donosimo nekoliko aktualnih tema: Srce u 2017. godini, 15 godina mjerenja hrvatskog weba, Konferencija Srca DEI2017, 24 godine .hr domene te svježe članke i vijesti.

2. prosinca 2016.

Izašao je novi broj Novosti. Glavne teme ovog broja su sigurnost infrastrukture Srca i analiza softvera za otkrivanje plagiranja.

12. rujna 2016.

Novi broj Srce novosti donosi teme vezane uz sekundarnu lokaciju CIX-a, novosti vezane za sustav za udaljeno učenje, te osvrt na Dane e-infrastrukture.

Stranice