Ažuriran i ponovno dostupan online tečaj „Osnove rada u sustavu Merlin“

29. 8. 2017.

Bliži se početak sveučilišne nastavne godine te je Centar za e-učenje Srca nadogradio online tečaj "Osnove rada u sustavu Merlin" na novu inačicu sustava Moodle 3.3. Tečaj će svim korisnicima ponovo postati dostupan od 1. rujna 2017. godine.

Održava se svakog mjeseca, odnosno započinje svakog 1. u mjesecu do zadnjeg dana u mjesecu. Prijave su moguće od 1. do 7. u mjesecu, a broj prijava je neograničen.

Dostupan je članovima akademske zajednice, odnosno svima koji imaju elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr. Tečaju se pristupa putem sustava za udaljeno učenje na adresi http://mod.srce.hr/online-tecaj/.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 21

U razdoblju 21. do 29. rujna 2017. pripremili smo niz aktivnosti, a osim tečajeva i radionica ove godine posebno izdvajamo seminare na kojima će svoja iskustva s tehnologijama e-učenja i njihovom primjenom  u nastavi podijeliti nastavnici Sveučilišta u Zagrebu.

lis 04

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u srijedu, 4. 10. 2017. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.