Besplatne radionice za studente i nastavnike u lipnju

8. 6. 2017.

I tijekom lipnja ćemo održati niz jednodnevnih radionica kojima je cilj u kratkom vremenu (pet školskih sati) osposobiti vas za uporabu najčešće korištenih uredskih i multimedijskih alata.

Ove su radionice namijenjene i dostupne isključivo članovima akademske zajednice (studentima, nastavnicima i djelatnicima visokih učilišta te javnih instituta) i besplatne su.

Termini održavanja radionica u lipnju su:

Prijaviti se možete uporabom svojeg korisničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr na našem sustavu za online prijavu na tečajeve na adresi http://abc.srce.hr.

Za sva dodatna pitanja, na raspolaganju je naš Helpdesk (edu@srce.hr ili +385 1 616 5165).

svi 26

Ako želite usvojiti dodatna znanja o izradi prezentacija u programu PowerPoint, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 26. 5. 2018., u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

lip 04

4. - 8. 6. 2018. (pon-pet), 09:00 do 13:30

lip 05

5. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 18

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 14.6.2018.