Dvadeset četvrto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT PRO

13. 9. 2017.

Pozivamo vas na predavanje „Nedavno otkrivena simpatija - POWERSHELL“ u petak 15. 9. 2017. u 14:00 sati u dvorani E2 u Sveučilišnom računskom centru, Marohnićeva 5.

Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija.

Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave putem linka http://www.mscommunity.hr/event/nedavno-otkrivena-simpatija-powershell/2503.

Predavanje će se moći pratiti i putem webinara.

Više informacija možete naći na stranici MSref/događanja.

stu 29

Jeste li znali da postoje alati koji vam mogu pomoći prilikom izrade i organizacije bibliografskih izvora i umetanja referenci u tekst? Da biste naučili raditi s njima, prijavite se na tečaj koji se održava u srijedu, 29. 11. 2017., u 9 sati.

stu 30

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Inkscape, namijenjenog za stvaranje i obradu vektorske grafike, prijavite se na radionicu se održava 30. 11. 2017. s početkom u 9 sati.