Dvadeset četvrto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT PRO

13. 9. 2017.

Pozivamo vas na predavanje „Nedavno otkrivena simpatija - POWERSHELL“ u petak 15. 9. 2017. u 14:00 sati u dvorani E2 u Sveučilišnom računskom centru, Marohnićeva 5.

Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija.

Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave putem linka http://www.mscommunity.hr/event/nedavno-otkrivena-simpatija-powershell/2503.

Predavanje će se moći pratiti i putem webinara.

Više informacija možete naći na stranici MSref/događanja.

sij 19

„Disaster recovery for Hyper-V“

sij 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 1. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

sij 22

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 22. 1. 2018., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

sij 22

Želite li se upoznati s osnovama rada u Linuxu? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 22. 1. 2018., u 17:00 sati. Prijave su u tijeku.

sij 23

23. i 24. siječnja održat će se tečaj na kojem nastavnici mogu naučiti osnove rada u sustavu za e-učenje Merlin.