Dvadeset prvo predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

13. 3. 2017.

Pozivamo vas na predavanje s temom „Office Mix - mali dodatak Power Pointu s velikim mogućnostima“ koje će se održati u petak 17. 3. 2017. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija.

Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave.
Predavanje će se moći pratiti i putem webinara (web-streaming).
Više informacija možete pronaći na stranici MS distribucijskog centra.

tra 03

Od 3. do 28. travnja, tijekom mjeseca eduroama, organiziramo niz predavanja za krajnje korisnike i administratore usluge eduroam.

svi 19

Od 19. - 21. svibnja organiziramo međunarodno okupljanje korisnika sustava za upravljanje web-sadržajem Drupal. Uskoro više informacija.

lip 09

9. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle. Uskoro više informacija.