Dvadeseto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

14. 2. 2017.

Pozivamo vas na predavanje s temom „Enkripcija na SQL serveru - Always Encrypted“ koje će se održati u petak 17. 2. 2017. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Ciklus predavanja EDU IT Pro u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija.

Sve zainteresirane molimo da se na predavanje prijave.
Predavanje će se moći pratiti i putem webinara (web-streaming).
Više informacija možete pronaći na stranici MS distribucijskog centra.

velj 24

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 2. 2018., u  9:00 sati.

Ožu 02

2. ožujka u Srcu se održava konferencija "Pet godina otvorenih podataka u Hrvatskoj: praksa i izazovi" povodom obilježavanja svjetskog Dana otvorenih podataka.

tra 09

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 9. 4. 2018. su u tijeku.