Još jedan doktor znanosti u Srcu

20. 4. 2017.

Kruno Golubić, predstojnik Sektora za podršku korisnicima u Srcu, obranio je 13. travnja 2017. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu doktorsku disertaciju s temom „Uloga društvenih mreža u predstavljanju hrvatskih visokoškolskih ustanova“. Navedena tema doktorata pripada u područje društvenih znanosti, grana informacijskih i komunikacijskih znanosti.

Cilj rada bio je prikupljanje podataka o zastupljenosti hrvatskih visokoškolskih ustanova na društvenim mrežama zajedno s analizom sadržaja koje ustanove objavljuju kako bi se na osnovi prikupljenih podataka definirale smjernice za izradu komunikacijske strategije i ostvarivanje prisutnosti visokoškolskih ustanova na društvenim mrežama.

Digitalna verzija rada dostupna je za preuzimanje unutar digitalnog repozitorija Srca.

tra 03

Od 3. do 28. travnja, tijekom mjeseca eduroama, organiziramo niz predavanja za krajnje korisnike i administratore usluge eduroam.

svi 19

Od 19. - 21. svibnja organiziramo međunarodno okupljanje korisnika sustava za upravljanje web-sadržajem Drupal. Uskoro više informacija.

lip 09

9. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle. Uskoro više informacija.