Još jedan doktor znanosti u Srcu

20. 4. 2017.

Kruno Golubić, predstojnik Sektora za podršku korisnicima u Srcu, obranio je 13. travnja 2017. godine na Filozofskom fakultetu u Zagrebu doktorsku disertaciju s temom „Uloga društvenih mreža u predstavljanju hrvatskih visokoškolskih ustanova“. Navedena tema doktorata pripada u područje društvenih znanosti, grana informacijskih i komunikacijskih znanosti.

Cilj rada bio je prikupljanje podataka o zastupljenosti hrvatskih visokoškolskih ustanova na društvenim mrežama zajedno s analizom sadržaja koje ustanove objavljuju kako bi se na osnovi prikupljenih podataka definirale smjernice za izradu komunikacijske strategije i ostvarivanje prisutnosti visokoškolskih ustanova na društvenim mrežama.

Digitalna verzija rada dostupna je za preuzimanje unutar digitalnog repozitorija Srca.

velj 19

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 19. 2. 2018., u 17:00 sati. Prijave su u tijeku!

velj 21

21. i 22. veljače održat će se tečaj na kojem nastavnici mogu naučiti osnove rada u sustavu za e-učenje Merlin.

velj 24

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na vikend tečaj koji će započeti u subotu, 24. 2. 2018. u 9 sati.

tra 09

Na programu edu4IT, Sistemski administrator 1, možete steći znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 9. 4. 2018. su u tijeku.