Naučite izraditi vlastito web-sjedište u WordPressu

5. 9. 2017.

Pripremili smo novi tečaj za koji znamo da će zainteresirati mnoge – radi se o 12-satnom tečaju namijenjenom polaznicima koji žele naučiti raditi u sustavu WordPress.

Nakon pohađanja tečaja „Osnove rada u WordPressu“ polaznici će moći izabrati web-poslužitelj, postaviti svoje web-sjedište u WordPressu i dodati mu sadržaj. Osim toga, polaznici će moći raspravljati o različitim organizacijama web-sjedišta, odlučiti se za neku od njih te je primijeniti na svoje web-sjedište. Izgled web-sjedišta će moći urediti tako da posjetitelju olakšaju snalaženje, a putem svog web-sjedišta moći će komunicirati i surađivati s drugima - kako posjetiteljima, tako i suradnicima. Praćenjem aktivnosti na svojem web-sjedištu uočavat će kritične točke i tako se pripremati za njegovo unaprjeđivanje.

Više informacija o tečaju dostupno je na stranici s opisom tečaja. Svaki polaznik tečaja dobiva popratni priručnik te nakon završetka tečaja, potvrdu o odslušanom tečaju.

Tečaj će se održati u terminu od 20. do 22. rujna 2017. godine (srijeda - petak), od 17:30 sati, u učionici Srce-A. Svi zainteresirani na tečaj se mogu prijaviti putem sustava za online prijavljivanje na tečajeve.

Za dodatne informacije na raspolaganju smo vam putem adrese edu@srce.hr.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 21

U razdoblju 21. do 29. rujna 2017. pripremili smo niz aktivnosti, a osim tečajeva i radionica ove godine posebno izdvajamo seminare na kojima će svoja iskustva s tehnologijama e-učenja i njihovom primjenom  u nastavi podijeliti nastavnici Sveučilišta u Zagrebu.

lis 04

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u srijedu, 4. 10. 2017. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.