Nova stručna konferencija Srca - DEI 2017

24. 1. 2017.

Pozivamo vas da nam se pridružite 5. travnja 2017. godine na novoj stručnoj konferenciji Srca - DEI 2017 (Dani e-infrastrukture 2017), na kojoj će se okupiti IT stručnjaci i napredni korisnici informacijskih i komunikacijskih tehnologija iz sustava znanosti i visokog obrazovanja. Konferencija će se održati u prostorima Plaza Event Centra (bivši Hypo centar) u neposrednoj blizini Srca (Slavonska avenija 6).

Glavna tema konferencije jesu iskustva u implementaciji informacijskih tehnologija u znanosti i visokom obrazovanju, a uz pozvane inozemne predavače na konferenciji će svoja predavanja održati 30-ak stručnjaka iz sustava znanosti i visokog obrazovanja.

Dan prije same konferencije, 4. travnja 2017., u zgradi Srca u sklopu predkonferencijskog dana održat će se šest radionica. Svaki sudionik može odabrati jednu radionicu koju želi pohađati, a prijave traju do popunjavanja slobodnih mjesta. Prijave na radionice će se obrađivati po redoslijedu primitka prijave.

Sve informacije o konferenciji dostupne su na adresi www.srce.unizg.hr/dei. Napominjemo da za grupne prijave postoji popust na iznos kotizacije, a za studente je cijena kotizacija niža u odnosu na redovne sudionike.

Ožu 27

Novi ciklus programa obrazovanja edu4IT počinje 27. 3. 2017. godine. Prijave su u tijeku.

Ožu 27

Sveučilišni računski centar i ove će se godine uključiti u obilježavanje međunarodnog Tjedna otvorenog obrazovanja. Cilj Tjedna otvorenog obrazovanja je podizanje svijesti o važnosti besplatnog i otvorenog obrazovanja koje je dostupno svakome, svugdje i u bilo kojem trenutku. Više informacija pronađite na stranicama Centra za e-učenje.

tra 05

5. travnja 2017. godine organiziramo okupljanje IT stručnjaka povezanih s područjem visokog obrazovanja i znanosti.