Novi online tečaj „Zašto mi treba e-portfolio i kako ga izraditi?“

18. 12. 2017.

Uz tečaj u učionici od danas je dostupan i online tečaj „Zašto mi treba e-portfolio i kako ga izraditi?“ namijenjen nastavnicima i studentima koji se žele upoznati s mogućnostima sustava e-portfolio i sastoji se od osnovnog i tri napredna modula. U okviru osnovnog modula pod nazivom „Osnove rada u sustavu e-portfolio“ polaznici će naučiti što je e-portfolio, izraditi stranice, blogove i grupe te komunicirati s drugim korisnicima sustava. Završetkom osnovnog modula otvara se mogućnost za upis naprednih modula:

• E-portfolio za osobni razvoj i izradu životopisa
  • E-portfolio za studente poslijediplomskog studija
  • E-portfolio kao nastavna aktivnost

Tečaju se pristupa pomoću elektroničkog identiteta u sustavu AAI@EduHr.
Za svaki modul polaznici mogu dobiti potvrdu o završetku i digitalnu značku.

Tečaj je dostupan na adresi mod.srce.hr/online-tecaj.

tra 27

Želite li se upoznati s konceptima i postupcima izrade i vrjednovanja neformalnih obrazovnih sadržaja? Prijavite se na radionicu koja će se održati u petak, 27. 4. 2018., od 9 sati.

svi 07

Ako se želite upoznati s osnovnim pojmovima za razumijevanje rada u WordPressu, prijavite se na trodnevni tečaj koji započinje u ponedjeljak, 7. 5. 2018., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 14

Želite li se upoznati s osnovama SQL-a – jezika za postavljanje upita nad bazama podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 14. 5. 2018., u 17:00 sati.

svi 19

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na vikend-tečaj koji će započeti u subotu, 19. 5. 2018., u 9:00 sati.

svi 22

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u utorak, 22. 5. 2018., u 17:00 sati. Prijave su u tijeku!