Novosti vezane uz poveznicu sustava Merlin i ISVU

16. 1. 2017.

Na sustavu Merlin postavljena je nova inačica dodatka za povezivanje sustava Merlin i ISVU. Uz nadogradnje koje olakšavaju institucijskim administratorima otvaranje e-kolegija, znatno je unaprijeđena i mogućnost izvoza ocjena iz sustava Merlin u ISVU.

Novosti dostupne nastavnicima su:

• sustav dozvola vezan uz mogućnost upisa studenata iz ISVU-a te pregled i izvoz ocjena
  • zapis izvršenih radnji vezano uz izvoz ocjena u izvještajima e-kolegija
  • dorada obrasca za upis ocjena poput filtera studenata te postavki koje olakšavaju postavljanje ispitivača i datuma ispita za veći broj studenata.

Sve mogućnosti vezane uz upis studenata te pregled i izvoz ocjena iz sustava Merlin u ISVU su detaljno opisane u novoj inačici Priručnika za nastavnike, str. 261. Novu inačicu Priručnika za nastavnike možete preuzeti ovdje.

tra 27

Želite li se upoznati s konceptima i postupcima izrade i vrjednovanja neformalnih obrazovnih sadržaja? Prijavite se na radionicu koja će se održati u petak, 27. 4. 2018., od 9 sati.

svi 07

Ako se želite upoznati s osnovnim pojmovima za razumijevanje rada u WordPressu, prijavite se na trodnevni tečaj koji započinje u ponedjeljak, 7. 5. 2018., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 14

Želite li se upoznati s osnovama SQL-a – jezika za postavljanje upita nad bazama podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 14. 5. 2018., u 17:00 sati.

svi 19

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na vikend-tečaj koji će započeti u subotu, 19. 5. 2018., u 9:00 sati.

svi 22

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u utorak, 22. 5. 2018., u 17:00 sati. Prijave su u tijeku!