Novosti vezane uz poveznicu sustava Merlin i ISVU

16. 1. 2017.

Na sustavu Merlin postavljena je nova inačica dodatka za povezivanje sustava Merlin i ISVU. Uz nadogradnje koje olakšavaju institucijskim administratorima otvaranje e-kolegija, znatno je unaprijeđena i mogućnost izvoza ocjena iz sustava Merlin u ISVU.

Novosti dostupne nastavnicima su:

• sustav dozvola vezan uz mogućnost upisa studenata iz ISVU-a te pregled i izvoz ocjena
  • zapis izvršenih radnji vezano uz izvoz ocjena u izvještajima e-kolegija
  • dorada obrasca za upis ocjena poput filtera studenata te postavki koje olakšavaju postavljanje ispitivača i datuma ispita za veći broj studenata.

Sve mogućnosti vezane uz upis studenata te pregled i izvoz ocjena iz sustava Merlin u ISVU su detaljno opisane u novoj inačici Priručnika za nastavnike, str. 261. Novu inačicu Priručnika za nastavnike možete preuzeti ovdje.

pro 16

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 16. 12. 2017., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.