Novosti vezane uz poveznicu sustava Merlin i ISVU

16. 1. 2017.

Na sustavu Merlin postavljena je nova inačica dodatka za povezivanje sustava Merlin i ISVU. Uz nadogradnje koje olakšavaju institucijskim administratorima otvaranje e-kolegija, znatno je unaprijeđena i mogućnost izvoza ocjena iz sustava Merlin u ISVU.

Novosti dostupne nastavnicima su:

• sustav dozvola vezan uz mogućnost upisa studenata iz ISVU-a te pregled i izvoz ocjena
  • zapis izvršenih radnji vezano uz izvoz ocjena u izvještajima e-kolegija
  • dorada obrasca za upis ocjena poput filtera studenata te postavki koje olakšavaju postavljanje ispitivača i datuma ispita za veći broj studenata.

Sve mogućnosti vezane uz upis studenata te pregled i izvoz ocjena iz sustava Merlin u ISVU su detaljno opisane u novoj inačici Priručnika za nastavnike, str. 261. Novu inačicu Priručnika za nastavnike možete preuzeti ovdje.

svi 26

„Prilagodbe i upiti u Operations Management Suiteu (OMS)“

svi 29

Tečaj obuhvaća načine uporabe boja i manipulacije paletama u sustavu R.

Prijave traju do 26.5.2017.

lip 09

9. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle. Otvorene su prijave izlaganja do 21. svibnja 2017.