Novosti vezane uz poveznicu sustava Merlin i ISVU

16. 1. 2017.

Na sustavu Merlin postavljena je nova inačica dodatka za povezivanje sustava Merlin i ISVU. Uz nadogradnje koje olakšavaju institucijskim administratorima otvaranje e-kolegija, znatno je unaprijeđena i mogućnost izvoza ocjena iz sustava Merlin u ISVU.

Novosti dostupne nastavnicima su:

• sustav dozvola vezan uz mogućnost upisa studenata iz ISVU-a te pregled i izvoz ocjena
  • zapis izvršenih radnji vezano uz izvoz ocjena u izvještajima e-kolegija
  • dorada obrasca za upis ocjena poput filtera studenata te postavki koje olakšavaju postavljanje ispitivača i datuma ispita za veći broj studenata.

Sve mogućnosti vezane uz upis studenata te pregled i izvoz ocjena iz sustava Merlin u ISVU su detaljno opisane u novoj inačici Priručnika za nastavnike, str. 261. Novu inačicu Priručnika za nastavnike možete preuzeti ovdje.

tra 03

Od 3. do 28. travnja, tijekom mjeseca eduroama, organiziramo niz predavanja za krajnje korisnike i administratore usluge eduroam.

svi 19

Od 19. - 21. svibnja organiziramo međunarodno okupljanje korisnika sustava za upravljanje web-sadržajem Drupal. Uskoro više informacija.

lip 09

9. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle. Uskoro više informacija.