Obilježavanje međunarodnog tjedna otvorenog obrazovanja u Srcu

13. 3. 2017.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na međunarodnom tjednu otvorenog obrazovanja koje Srce ove godine obilježava u ponedjeljak, 27. ožujka 2017. u 16 sati.

U okviru Popodne@CEU pripremili smo predavanje „Open Education: The Moral, Business & Policy Case for OER“ koje će održati Cable Green, direktor za otvoreno obrazovanje, Creative Commons. Nakon ovog predavanja otvorit ćemo raspravu na temu važnosti politike otvorenosti u obrazovanju i znanosti. Panelisti su dobitnici međunarodnog priznanja Europe's Open Access Champions: prof. dr. sc. Diana Šimić, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, doc. dr. sc. Ivana Hebrang Grgić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu i doc. dr. sc. Predrag Pale, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

tra 27

Želite li se upoznati s konceptima i postupcima izrade i vrjednovanja neformalnih obrazovnih sadržaja? Prijavite se na radionicu koja će se održati u petak, 27. 4. 2018., od 9 sati.

svi 07

Ako se želite upoznati s osnovnim pojmovima za razumijevanje rada u WordPressu, prijavite se na trodnevni tečaj koji započinje u ponedjeljak, 7. 5. 2018., u 9 sati. Prijave su u tijeku.

svi 14

Želite li se upoznati s osnovama SQL-a – jezika za postavljanje upita nad bazama podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 14. 5. 2018., u 17:00 sati.

svi 19

Želite li se upoznati s osnovama CSS-a – tehnologije za oblikovanje web-stranica? Prijavite se na vikend-tečaj koji će započeti u subotu, 19. 5. 2018., u 9:00 sati.

svi 22

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u utorak, 22. 5. 2018., u 17:00 sati. Prijave su u tijeku!