Obilježavanje međunarodnog tjedna otvorenog obrazovanja u Srcu

13. 3. 2017.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na međunarodnom tjednu otvorenog obrazovanja koje Srce ove godine obilježava u ponedjeljak, 27. ožujka 2017. u 16 sati.

U okviru Popodne@CEU pripremili smo predavanje „Open Education: The Moral, Business & Policy Case for OER“ koje će održati Cable Green, direktor za otvoreno obrazovanje, Creative Commons. Nakon ovog predavanja otvorit ćemo raspravu na temu važnosti politike otvorenosti u obrazovanju i znanosti. Panelisti su dobitnici međunarodnog priznanja Europe's Open Access Champions: prof. dr. sc. Diana Šimić, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, doc. dr. sc. Ivana Hebrang Grgić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu i doc. dr. sc. Predrag Pale, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

svi 26

„Prilagodbe i upiti u Operations Management Suiteu (OMS)“

svi 29

Tečaj obuhvaća načine uporabe boja i manipulacije paletama u sustavu R.

Prijave traju do 26.5.2017.

lip 09

9. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle. Otvorene su prijave izlaganja do 21. svibnja 2017.