Obilježavanje međunarodnog tjedna otvorenog obrazovanja u Srcu

13. 3. 2017.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na međunarodnom tjednu otvorenog obrazovanja koje Srce ove godine obilježava u ponedjeljak, 27. ožujka 2017. u 16 sati.

U okviru Popodne@CEU pripremili smo predavanje „Open Education: The Moral, Business & Policy Case for OER“ koje će održati Cable Green, direktor za otvoreno obrazovanje, Creative Commons. Nakon ovog predavanja otvorit ćemo raspravu na temu važnosti politike otvorenosti u obrazovanju i znanosti. Panelisti su dobitnici međunarodnog priznanja Europe's Open Access Champions: prof. dr. sc. Diana Šimić, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, doc. dr. sc. Ivana Hebrang Grgić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu i doc. dr. sc. Predrag Pale, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

kol 25

Jeste li znali da postoje alati koji vam mogu pomoći prilikom izrade i organizacije bibliografskih izvora i umetanja referenci u tekst? Da biste naučili raditi s njima, prijavite se na tečaj koji se održava u petak, 25. 8. 2017., u 9 sati.

kol 26

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na vikend tečaj koji će započeti u subotu, 26. 8. 2017. u 9 sati.

ruj 25

Novi ciklus programa obrazovanja edu4IT počinje 25. 9. 2017. godine. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.