Obilježavanje međunarodnog tjedna otvorenog obrazovanja u Srcu

13. 3. 2017.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na međunarodnom tjednu otvorenog obrazovanja koje Srce ove godine obilježava u ponedjeljak, 27. ožujka 2017. u 16 sati.

U okviru Popodne@CEU pripremili smo predavanje „Open Education: The Moral, Business & Policy Case for OER“ koje će održati Cable Green, direktor za otvoreno obrazovanje, Creative Commons. Nakon ovog predavanja otvorit ćemo raspravu na temu važnosti politike otvorenosti u obrazovanju i znanosti. Panelisti su dobitnici međunarodnog priznanja Europe's Open Access Champions: prof. dr. sc. Diana Šimić, Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, doc. dr. sc. Ivana Hebrang Grgić, Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu i doc. dr. sc. Predrag Pale, Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu.

Više informacija potražite na stranicama Popodne@CEU.

Ožu 27

Novi ciklus programa obrazovanja edu4IT počinje 27. 3. 2017. godine. Prijave su u tijeku.

Ožu 27

Sveučilišni računski centar i ove će se godine uključiti u obilježavanje međunarodnog Tjedna otvorenog obrazovanja. Cilj Tjedna otvorenog obrazovanja je podizanje svijesti o važnosti besplatnog i otvorenog obrazovanja koje je dostupno svakome, svugdje i u bilo kojem trenutku. Više informacija pronađite na stranicama Centra za e-učenje.

tra 05

5. travnja 2017. godine organiziramo okupljanje IT stručnjaka povezanih s područjem visokog obrazovanja i znanosti.