Održan sedmi MoodleMoot Hrvatska

13. 6. 2017.

U Srcu je 9. lipnja 2017. održan sedmi MoodleMoot Hrvatska 2017, godišnje okupljanje moodlera - svih onih koji se bave ili su zainteresirani za sustav za e-učenje Moodle.

Održano je 15 prezentacija i dvije radionice, a posebno su bila zanimljiva pozvana predavanja koja su održali predavači iz Europe.

U prvom djelu održano je pozvano predavanje iz Velike Britanije te razne prezentacije o mogućnostima i napretku sustava Moodle. U drugom dijelu događanja rad se nastavio u paralelnim sekcijama, a teme su bile od tehničkih i razvojnih vezano uz sustav Moodle do iskustava u primjeni tehnologija i alata e-učenja u nastavi. Održane su i dvije radionice na temu korištenja pitanja i testova te izrade dodataka za sustav Moodle.

Centar za e-učenje Srca već devet godina održava i unapređuje sustav za e-učenje Merlin koji koriste ustanove u sustavu visokog obrazovanja u Hrvatskoj te najavio prelazak na najnoviju inačicu sustava Moodle za akademsku godinu 2017./2018.

Prezentacije i snimke predavanja Moodlemoota možete vidjeti na stranicama MoodleMoot Hrvatska 2017.

Više detalja o događanju potražite na stranici Pressroom, a galeriju fotografija pogledajte na Flickru.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 21

U razdoblju 21. do 29. rujna 2017. pripremili smo niz aktivnosti, a osim tečajeva i radionica ove godine posebno izdvajamo seminare na kojima će svoja iskustva s tehnologijama e-učenja i njihovom primjenom  u nastavi podijeliti nastavnici Sveučilišta u Zagrebu.

lis 04

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u srijedu, 4. 10. 2017. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.