OTKAZANO predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

28. 6. 2017.

Predavanje "Nano server, super teškaš perolake kategorije" najavljeno za petak 30. 6. 2017. u 14:00 sati u Srcu nažalost se neće održati.

Umjesto toga, pozivamo vas na neformalno druženje u isto vrijeme na istoj lokaciji uz kratki rezime što smo radili ove i prošle godine.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 21

U razdoblju 21. do 29. rujna 2017. pripremili smo niz aktivnosti, a osim tečajeva i radionica ove godine posebno izdvajamo seminare na kojima će svoja iskustva s tehnologijama e-učenja i njihovom primjenom  u nastavi podijeliti nastavnici Sveučilišta u Zagrebu.

lis 04

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u srijedu, 4. 10. 2017. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.