Počela 22. smotra Sveučilišta u Zagrebu

23. 11. 2017.

U četvrtak, 23. studenog 2017. je u Francuskom paviljonu Studentskog centra Sveučilišta u Zagrebu počela 22. smotra Sveučilišta u Zagrebu. Smotru su svečanim govorima otvorili ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak, prorektorica za studente, studije i upravljanje kvalitetom prof. dr. sc. Ivana Čuković-Bagić, izaslanica gradonačelnika Milana Bandića i rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras.

Smotra Sveučilišta traje do subote, a na Smotri će se predstaviti i Sveučilišni računski centar. Srce na smotri ima štand na kojem predstavljamo obrazovne aktivnosti.

Detaljnije informacije o samom događanju dostupne su na web stranicama Smotre.

pro 16

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 16. 12. 2017., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.