Pozvano predavanje pomoćnika ravnatelja Srca

8. 3. 2017.

U Zagrebu se od 1. do 2. ožujka u organizaciji CESSDA (Consortium of European Social Science Data Archives) održavala druga po redu radionica u okviru projekta CESSDA SAW (Strengthening and Widening).

Pod nazivom "Widening the European infrastructure of social science data archives" radionica se bavila povjerenjem i tehničkim pitanjima vezanim uz infrastrukturu koju gradi CESSDA.

Jedna od dvije glavne teme bila je autentikacijska i autorizacijska infrastruktura CESSDA. U okviru ove teme uz voditelja Petera Gietza, (DAASI / DARIAH AAI, Njemačka) izlaganjem o sustavu AAI@EduHr sudjelovao je, na poziv organizatora, Miroslav Milinović, pomoćnik ravnatelja Srca.

Lokalni organizator radionice i partner na projektu CESSDA SAW bio je Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.

Prezentaciju možete pogledati u PDF formatu.

svi 26

„Prilagodbe i upiti u Operations Management Suiteu (OMS)“

svi 29

Tečaj obuhvaća načine uporabe boja i manipulacije paletama u sustavu R.

Prijave traju do 26.5.2017.

lip 09

9. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle. Otvorene su prijave izlaganja do 21. svibnja 2017.