Pozvano predavanje pomoćnika ravnatelja Srca

8. 3. 2017.

U Zagrebu se od 1. do 2. ožujka u organizaciji CESSDA (Consortium of European Social Science Data Archives) održavala druga po redu radionica u okviru projekta CESSDA SAW (Strengthening and Widening).

Pod nazivom "Widening the European infrastructure of social science data archives" radionica se bavila povjerenjem i tehničkim pitanjima vezanim uz infrastrukturu koju gradi CESSDA.

Jedna od dvije glavne teme bila je autentikacijska i autorizacijska infrastruktura CESSDA. U okviru ove teme uz voditelja Petera Gietza, (DAASI / DARIAH AAI, Njemačka) izlaganjem o sustavu AAI@EduHr sudjelovao je, na poziv organizatora, Miroslav Milinović, pomoćnik ravnatelja Srca.

Lokalni organizator radionice i partner na projektu CESSDA SAW bio je Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.

Prezentaciju možete pogledati u PDF formatu.

velj 19

Želite li naučiti pisati jednostavne skripte u PHP-u koje koriste MySQL bazu podataka, izraditi adresar ili jednostavan sustav za unos i objavu novosti? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 19. 2. 2018., u 17:00 sati. Prijave su u tijeku!

velj 21

21. i 22. veljače održat će se tečaj na kojem nastavnici mogu naučiti osnove rada u sustavu za e-učenje Merlin.

velj 24

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na vikend tečaj koji će započeti u subotu, 24. 2. 2018. u 9 sati.

tra 09

Na programu edu4IT, Sistemski administrator 1, možete steći znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 9. 4. 2018. su u tijeku.