Sedmi MoodleMoot Hrvatska: objavljen program

1. 6. 2017.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizira MoodleMoot Hrvatska koji će se održati u petak, 9. lipnja 2017. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Ovogodišnji MoodleMoot organizira se u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

MoodleMoot je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.

Uz zanimljive prezentacije sudionika iz Hrvatske, na ovogodišnjem MoodleMootu imamo pozvana predavanja s Open University iz Velike Britanije i Vytatus Magnus Sveučilišta u Litvi. Louise Olney i Steve Rycroft, Open University, održat će prezentaciju pod nazivom "Creating a student-centred digital learning experience at the Open University", a Danute Pranckute i Marius Sadauskas, Vytautas Magnus University, na temu "Moodle solutions integration for a traditional university: VMU case".

Program konferencije i prijavu za sudjelovanje možete pronaći na stranicama MoodleMoota 2017.

Prijavite se već danas i svojim sudjelovanjem pridonesite da ovogodišnje druženje Moodlemoot Hrvatska bude još bolje!

lis 17

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Radionica će se održati 17. 10. 2017. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

lis 23

Želite li unaprijediti vizualizacije u R-u? Prijavite se na trodnevni tečaj koji počinje 23. 10. 2017. od 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.