Sedmi MoodleMoot Hrvatska: objavljen program

1. 6. 2017.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizira MoodleMoot Hrvatska koji će se održati u petak, 9. lipnja 2017. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Ovogodišnji MoodleMoot organizira se u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

MoodleMoot je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.

Uz zanimljive prezentacije sudionika iz Hrvatske, na ovogodišnjem MoodleMootu imamo pozvana predavanja s Open University iz Velike Britanije i Vytatus Magnus Sveučilišta u Litvi. Louise Olney i Steve Rycroft, Open University, održat će prezentaciju pod nazivom "Creating a student-centred digital learning experience at the Open University", a Danute Pranckute i Marius Sadauskas, Vytautas Magnus University, na temu "Moodle solutions integration for a traditional university: VMU case".

Program konferencije i prijavu za sudjelovanje možete pronaći na stranicama MoodleMoota 2017.

Prijavite se već danas i svojim sudjelovanjem pridonesite da ovogodišnje druženje Moodlemoot Hrvatska bude još bolje!

pro 18

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Inkscape, namijenjenog za stvaranje i obradu vektorske grafike, prijavite se na radionicu se održava 18. 12. 2017. s početkom u 9 sati.

Ožu 05

5. 3. 2018. - 9. 3. 2018. (pon-pet), 9:00 do 13:15