Sedmi MoodleMoot Hrvatska: objavljen program

1. 6. 2017.

Centar za e-učenje Srca i ove godine organizira MoodleMoot Hrvatska koji će se održati u petak, 9. lipnja 2017. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Ovogodišnji MoodleMoot organizira se u suradnji s Filozofskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu.

MoodleMoot je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani za sustav Moodle, bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju.

Uz zanimljive prezentacije sudionika iz Hrvatske, na ovogodišnjem MoodleMootu imamo pozvana predavanja s Open University iz Velike Britanije i Vytatus Magnus Sveučilišta u Litvi. Louise Olney i Steve Rycroft, Open University, održat će prezentaciju pod nazivom "Creating a student-centred digital learning experience at the Open University", a Danute Pranckute i Marius Sadauskas, Vytautas Magnus University, na temu "Moodle solutions integration for a traditional university: VMU case".

Program konferencije i prijavu za sudjelovanje možete pronaći na stranicama MoodleMoota 2017.

Prijavite se već danas i svojim sudjelovanjem pridonesite da ovogodišnje druženje Moodlemoot Hrvatska bude još bolje!

svi 26

Ako želite usvojiti dodatna znanja o izradi prezentacija u programu PowerPoint, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 26. 5. 2018., u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

lip 04

4. - 8. 6. 2018. (pon-pet), 09:00 do 13:30

lip 05

5. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 18

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 14.6.2018.