Sedmi MoodleMoot Hrvatska – počele prijave za izlaganja

15. 3. 2017.

Sedmi MoodleMoot Hrvatska održat će se u petak, 9. lipnja 2017. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Cilj nam je razmijeniti iskustva i novosti vezano za sustav Moodle, a teme smo podijelili u tri cjeline: implementacija sustava Moodle, Moodle u nastavi i razvoj sustava Moodle. Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle. Rok za prijavu izlaganja je 21. svibnja 2017.

Ovogodišnji MoodleMoot Hrvatska 2017 Centar za e-učenje Srca organizira u suradnji s Centrom potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Sustav Moodle je danas najraširenije rješenje za e-učenje i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Hrvatskoj. Važnost ovakvih događanja koja se održavaju širom svijeta je povezivanje i izmjena ideja, znanja i prakse između sudionika.

Više o temama i uvjetima za prijavu izlaganja potražite na stranicama Centra za e-učenje.

Ožu 27

Novi ciklus programa obrazovanja edu4IT počinje 27. 3. 2017. godine. Prijave su u tijeku.

Ožu 27

Sveučilišni računski centar i ove će se godine uključiti u obilježavanje međunarodnog Tjedna otvorenog obrazovanja. Cilj Tjedna otvorenog obrazovanja je podizanje svijesti o važnosti besplatnog i otvorenog obrazovanja koje je dostupno svakome, svugdje i u bilo kojem trenutku. Više informacija pronađite na stranicama Centra za e-učenje.

tra 05

5. travnja 2017. godine organiziramo okupljanje IT stručnjaka povezanih s područjem visokog obrazovanja i znanosti.