Sedmi MoodleMoot Hrvatska – počele prijave za izlaganja

15. 3. 2017.

Sedmi MoodleMoot Hrvatska održat će se u petak, 9. lipnja 2017. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Cilj nam je razmijeniti iskustva i novosti vezano za sustav Moodle, a teme smo podijelili u tri cjeline: implementacija sustava Moodle, Moodle u nastavi i razvoj sustava Moodle. Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle. Rok za prijavu izlaganja je 21. svibnja 2017.

Ovogodišnji MoodleMoot Hrvatska 2017 Centar za e-učenje Srca organizira u suradnji s Centrom potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Sustav Moodle je danas najraširenije rješenje za e-učenje i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Hrvatskoj. Važnost ovakvih događanja koja se održavaju širom svijeta je povezivanje i izmjena ideja, znanja i prakse između sudionika.

Više o temama i uvjetima za prijavu izlaganja potražite na stranicama Centra za e-učenje.

svi 26

„Prilagodbe i upiti u Operations Management Suiteu (OMS)“

svi 29

Tečaj obuhvaća načine uporabe boja i manipulacije paletama u sustavu R.

Prijave traju do 26.5.2017.

lip 09

9. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle. Otvorene su prijave izlaganja do 21. svibnja 2017.