Sedmi MoodleMoot Hrvatska – počele prijave za izlaganja

15. 3. 2017.

Sedmi MoodleMoot Hrvatska održat će se u petak, 9. lipnja 2017. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Cilj nam je razmijeniti iskustva i novosti vezano za sustav Moodle, a teme smo podijelili u tri cjeline: implementacija sustava Moodle, Moodle u nastavi i razvoj sustava Moodle. Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle. Rok za prijavu izlaganja je 21. svibnja 2017.

Ovogodišnji MoodleMoot Hrvatska 2017 Centar za e-učenje Srca organizira u suradnji s Centrom potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Sustav Moodle je danas najraširenije rješenje za e-učenje i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Hrvatskoj. Važnost ovakvih događanja koja se održavaju širom svijeta je povezivanje i izmjena ideja, znanja i prakse između sudionika.

Više o temama i uvjetima za prijavu izlaganja potražite na stranicama Centra za e-učenje.

lis 23

Želite li se upoznati s osnovama rada u Linuxu? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 23. 10. 2017., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 23

Želite li unaprijediti vizualizacije u R-u? Prijavite se na trodnevni tečaj koji počinje 23. 10. 2017. od 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 14:00 sati održat će se online predavanje u okviru programa edu4IT. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

lis 24

Prijave za ovo događanje su završile.