Sedmi MoodleMoot Hrvatska – počele prijave za izlaganja

15. 3. 2017.

Sedmi MoodleMoot Hrvatska održat će se u petak, 9. lipnja 2017. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra. Cilj nam je razmijeniti iskustva i novosti vezano za sustav Moodle, a teme smo podijelili u tri cjeline: implementacija sustava Moodle, Moodle u nastavi i razvoj sustava Moodle. Pozivamo Vas da predstavite svoja iskustva u radu sa sustavom Moodle. Rok za prijavu izlaganja je 21. svibnja 2017.

Ovogodišnji MoodleMoot Hrvatska 2017 Centar za e-učenje Srca organizira u suradnji s Centrom potpore e-učenju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Sustav Moodle je danas najraširenije rješenje za e-učenje i održavanje nastave na daljinu, kako u svijetu, tako i u Hrvatskoj. Važnost ovakvih događanja koja se održavaju širom svijeta je povezivanje i izmjena ideja, znanja i prakse između sudionika.

Više o temama i uvjetima za prijavu izlaganja potražite na stranicama Centra za e-učenje.

velj 24

Ako se želite naučiti služiti programom PowerPoint pomoću kojeg možete izrađivati elektroničke prezentacije na svom računalu, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 24. 2. 2018., u  9:00 sati.

Ožu 02

2. ožujka u Srcu se održava konferencija "Pet godina otvorenih podataka u Hrvatskoj: praksa i izazovi" povodom obilježavanja svjetskog Dana otvorenih podataka.

tra 09

Steknite znanja i vještine potrebne za administraciju operacijskih sustava Windows ili Linux. Prijave za novi ciklus koji počinje 9. 4. 2018. su u tijeku.