Srce je i ove godine bilo partner konferencije DORS/CLUC

2. 6. 2017.

Srce je i ove godine bilo partner konferencije DORS/CLUC (Dani otvorenih računarskih sustava / Croatian Linux Users’ Convention). DORS/CLUC je središnja, najveća, najposjećenija i najstarija hrvatska manifestacija iz područja otvorenih sustava, operacijskih sustava GNU/Linux, otvorenih normi u Informatici i open source filozofije.

Ovogodišnja, 24. po redu, konferencija DORS/CLUC održavala se od 31. svibnja do 2. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Srce je na konferenciji sudjelovalo s tri predavanja:

I ove godine smo jednog sudionika konferencije nagradili pravom besplatnog pohađanja programa obrazovanja Edu4IT za IT-specijaliste - razina Sistemski administrator 1 (Linux).

lis 17

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Audacity, namijenjenog snimanju i obradi zvuka? Radionica će se održati 17. 10. 2017. u 9:00 sati. Prijave su u tijeku!

lis 23

Želite li unaprijediti vizualizacije u R-u? Prijavite se na trodnevni tečaj koji počinje 23. 10. 2017. od 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.