Srce je i ove godine bilo partner konferencije DORS/CLUC

2. 6. 2017.

Srce je i ove godine bilo partner konferencije DORS/CLUC (Dani otvorenih računarskih sustava / Croatian Linux Users’ Convention). DORS/CLUC je središnja, najveća, najposjećenija i najstarija hrvatska manifestacija iz područja otvorenih sustava, operacijskih sustava GNU/Linux, otvorenih normi u Informatici i open source filozofije.

Ovogodišnja, 24. po redu, konferencija DORS/CLUC održavala se od 31. svibnja do 2. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Srce je na konferenciji sudjelovalo s tri predavanja:

I ove godine smo jednog sudionika konferencije nagradili pravom besplatnog pohađanja programa obrazovanja Edu4IT za IT-specijaliste - razina Sistemski administrator 1 (Linux).

pro 16

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 16. 12. 2017., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.