Srce je i ove godine partner konferencije DORS/CLUC

29. 5. 2017.

Srce je i ove godine partner konferencije DORS/CLUC (Dani otvorenih računarskih sustava / Croatian Linux Users’ Convention). DORS/CLUC je središnja, najveća, najposjećenija i najstarija hrvatska manifestacija iz područja otvorenih sustava, operacijskih sustava GNU/Linux, otvorenih normi u Informatici i open source filozofije.

Ovogodišnja, 24. po redu, konferencija DORS/CLUC održava se od 31. svibnja do 2. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Srce će na konferenciji sudjelovati s tri predavanja:

I ove godine jednog sudionika konferencije nagradit ćemo pravom besplatnog pohađanja programa obrazovanja Edu4IT za IT-specijaliste - razina Sistemski administrator 1 (Linux).

svi 26

Ako želite usvojiti dodatna znanja o izradi prezentacija u programu PowerPoint, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 26. 5. 2018., u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

lip 04

4. - 8. 6. 2018. (pon-pet), 09:00 do 13:30

lip 05

5. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 18

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 14.6.2018.