Srce je i ove godine partner konferencije DORS/CLUC

29. 5. 2017.

Srce je i ove godine partner konferencije DORS/CLUC (Dani otvorenih računarskih sustava / Croatian Linux Users’ Convention). DORS/CLUC je središnja, najveća, najposjećenija i najstarija hrvatska manifestacija iz područja otvorenih sustava, operacijskih sustava GNU/Linux, otvorenih normi u Informatici i open source filozofije.

Ovogodišnja, 24. po redu, konferencija DORS/CLUC održava se od 31. svibnja do 2. lipnja na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Srce će na konferenciji sudjelovati s tri predavanja:

I ove godine jednog sudionika konferencije nagradit ćemo pravom besplatnog pohađanja programa obrazovanja Edu4IT za IT-specijaliste - razina Sistemski administrator 1 (Linux).

kol 25

Jeste li znali da postoje alati koji vam mogu pomoći prilikom izrade i organizacije bibliografskih izvora i umetanja referenci u tekst? Da biste naučili raditi s njima, prijavite se na tečaj koji se održava u petak, 25. 8. 2017., u 9 sati.

kol 26

Ako se želite upoznati s naprednim mogućnostima rada u programu Excel i unaprijediti svoje znanje o proračunskim tablicama, prijavite se na vikend tečaj koji će započeti u subotu, 26. 8. 2017. u 9 sati.

ruj 25

Novi ciklus programa obrazovanja edu4IT počinje 25. 9. 2017. godine. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.