Srce se uključilo u projekt „Najbolja verzija sebe“

16. 5. 2017.

Pod nazivom „Najbolja verzija sebe“ krije se projekt koji organizira Udruga studenata farmacije i medicinske biokemije (CPSA), a riječ je o seriji soft-skills treninga i radionica koje vode domaći i strani soft-skills treneri. U okviru projekta održat će se treninzi i radionice s ciljem razvijanja određenih vještina kod studenata, a teme su: motivacija, upravljanje vremenom i organizacijske vještine, upravljanje stresom, upravljanje projektima, upravljanje sobom, prezentacijske vještine, emocionalna inteligencija, umrežavanje i poznanstva, rad u grupama i dinamika grupa, vodstvo, životopis, motivacijska pisma i razgovori za posao te Microsoft Office: PowerPoint, Word i Excel.

Srce se sa zadovoljstvom uključilo u suradnju na ovom projektu organizacijom radionica za studente „PowerPointiranje ili kako izraditi moćne prezentacije (PowerPoint 2010)“, „Wordionica ili kako oblikovati seminarski rad“ i „Exceliranje ili kako izraditi tablice, grafikone i formule“.

Više informacija možete pronaći na stranicama projekta.

svi 26

„Prilagodbe i upiti u Operations Management Suiteu (OMS)“

svi 29

Tečaj obuhvaća načine uporabe boja i manipulacije paletama u sustavu R.

Prijave traju do 26.5.2017.

lip 09

9. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle. Otvorene su prijave izlaganja do 21. svibnja 2017.