Srce se uključilo u projekt „Najbolja verzija sebe“

16. 5. 2017.

Pod nazivom „Najbolja verzija sebe“ krije se projekt koji organizira Udruga studenata farmacije i medicinske biokemije (CPSA), a riječ je o seriji soft-skills treninga i radionica koje vode domaći i strani soft-skills treneri. U okviru projekta održat će se treninzi i radionice s ciljem razvijanja određenih vještina kod studenata, a teme su: motivacija, upravljanje vremenom i organizacijske vještine, upravljanje stresom, upravljanje projektima, upravljanje sobom, prezentacijske vještine, emocionalna inteligencija, umrežavanje i poznanstva, rad u grupama i dinamika grupa, vodstvo, životopis, motivacijska pisma i razgovori za posao te Microsoft Office: PowerPoint, Word i Excel.

Srce se sa zadovoljstvom uključilo u suradnju na ovom projektu organizacijom radionica za studente „PowerPointiranje ili kako izraditi moćne prezentacije (PowerPoint 2010)“, „Wordionica ili kako oblikovati seminarski rad“ i „Exceliranje ili kako izraditi tablice, grafikone i formule“.

Više informacija možete pronaći na stranicama projekta.

lip 28

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa Inkscape, namijenjenog za stvaranje i obradu vektorske grafike, prijavite se na radionicu koja počinje 28. 6. u 9 sati.

srp 10

Steknite osnovna znanja i vještine iz uporabe sustava za analizu i vizualizaciju podataka R. Prijave na tečaj traju do 5. 7. 2017.

ruj 25

Novi ciklus programa obrazovanja edu4IT počinje 25. 9. 2017. godine. Prijave su u tijeku.