Srce se uključilo u projekt „Najbolja verzija sebe“

16. 5. 2017.

Pod nazivom „Najbolja verzija sebe“ krije se projekt koji organizira Udruga studenata farmacije i medicinske biokemije (CPSA), a riječ je o seriji soft-skills treninga i radionica koje vode domaći i strani soft-skills treneri. U okviru projekta održat će se treninzi i radionice s ciljem razvijanja određenih vještina kod studenata, a teme su: motivacija, upravljanje vremenom i organizacijske vještine, upravljanje stresom, upravljanje projektima, upravljanje sobom, prezentacijske vještine, emocionalna inteligencija, umrežavanje i poznanstva, rad u grupama i dinamika grupa, vodstvo, životopis, motivacijska pisma i razgovori za posao te Microsoft Office: PowerPoint, Word i Excel.

Srce se sa zadovoljstvom uključilo u suradnju na ovom projektu organizacijom radionica za studente „PowerPointiranje ili kako izraditi moćne prezentacije (PowerPoint 2010)“, „Wordionica ili kako oblikovati seminarski rad“ i „Exceliranje ili kako izraditi tablice, grafikone i formule“.

Više informacija možete pronaći na stranicama projekta.

svi 26

Ako želite usvojiti dodatna znanja o izradi prezentacija u programu PowerPoint, prijavite se na vikend tečaj koji započinje u subotu, 26. 5. 2018., u  9:00 sati. Prijave su u tijeku!

lip 04

4. - 8. 6. 2018. (pon-pet), 09:00 do 13:30

lip 05

5. lipnja organiziramo nacionalnu konferenciju korisnika sustava za e-učenje Moodle.

lip 18

Upoznajte tajne programiranja u R-u, jeziku za analizu i vizualizaciju podataka. Prijave traju do 14.6.2018.