Studentski dom u Kninu, postao dijelom StuDOM infrastrukture

13. 6. 2017.

8. lipnja 2017. puštena je u rad domska infrastruktura u Kninu, čime se taj studentski dom, sa svojih 90 ležaja pridružio studentskim domovima iz Zagreba, Splita, Rijeke, Osijeka, Varaždina, Zadra i Đakova.

Domska infrastruktura u Kninu sastoji se od 90 žičanih priključaka kapaciteta 100Mbit/s i 15 bežičnih pristupnih točaka te je spojena na mrežu CARNet kapacitetom od 50 Mbit/s.
Realizacijom  domske mrežne infrastrukture po standardima StuDOM-a i eduroam-a, infrastruktura StuDOM dobila je još jednog člana te sada obuhvaća 13 studentskih domova u 8 hrvatskih gradova koji broje više od 11.000 studenata smještenih u studentskim domovima.

StuDOM tim Srca se ovom prilikom želi zahvaliti kolegama iz studentskog doma u Kninu na svesrdnoj pomoći u realizaciji.

Više o infrastrukturi StuDOM: http://www.srce.hr/studom

kol 22

Ako se želite naučiti služiti programom Excel kako biste izradili i uredili svoje proračunske tablice, prijavite se na četverodnevni tečaj koji započinje u utorak, 22 .8. 2017., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

kol 23

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u srijedu, 23. 8. 2017. od 9 sati. Prijave su u tijeku.

ruj 25

Novi ciklus programa obrazovanja edu4IT počinje 25. 9. 2017. godine. Prijave su u tijeku.