Studentski dom u Kninu, postao dijelom StuDOM infrastrukture

13. 6. 2017.

8. lipnja 2017. puštena je u rad domska infrastruktura u Kninu, čime se taj studentski dom, sa svojih 90 ležaja pridružio studentskim domovima iz Zagreba, Splita, Rijeke, Osijeka, Varaždina, Zadra i Đakova.

Domska infrastruktura u Kninu sastoji se od 90 žičanih priključaka kapaciteta 100Mbit/s i 15 bežičnih pristupnih točaka te je spojena na mrežu CARNet kapacitetom od 50 Mbit/s.
Realizacijom  domske mrežne infrastrukture po standardima StuDOM-a i eduroam-a, infrastruktura StuDOM dobila je još jednog člana te sada obuhvaća 13 studentskih domova u 8 hrvatskih gradova koji broje više od 11.000 studenata smještenih u studentskim domovima.

StuDOM tim Srca se ovom prilikom želi zahvaliti kolegama iz studentskog doma u Kninu na svesrdnoj pomoći u realizaciji.

Više o infrastrukturi StuDOM: http://www.srce.hr/studom

sij 19

„Disaster recovery for Hyper-V“

sij 19

Želite li se upoznati s mogućnostima besplatnog programa GIMP koji će vam biti od pomoći pri obradi slika ili drugih vrsta grafike, prijavite se na radionicu koja će se održati 19. 1. 2018. u 16:30 sati. Prijave su u tijeku!

sij 22

Želite li naučiti služiti se programom Access i kreirati baze podataka? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 22. 1. 2018., u 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

sij 22

Želite li se upoznati s osnovama rada u Linuxu? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 22. 1. 2018., u 17:00 sati. Prijave su u tijeku.

sij 23

23. i 24. siječnja održat će se tečaj na kojem nastavnici mogu naučiti osnove rada u sustavu za e-učenje Merlin.