Upisano više od 23.000 novih studenata u ISVU

4. 8. 2017.

Visoka učilišta su u ISVU-u evidentirala većinu upisa novih studenata na svoje studije. Iz Nacionalnog sustava prijava na visoka učilišta (NISpVU) u ISVU prebačeni su podaci o 25.150 kandidata. Do kraja srpnja visoka učilišta su u ISVU-u evidentirala više od 23.000 novih studenata.

Podaci o novim studentima uspješno su razmijenjeni s Informacijskim sustavom studentskih prava (ISSP) te Informacijskim sustavom akademskih kartica (ISAK). Ovisno o postavkama sustava pojedinog visokog učilišta, novim studentima kreirani su i elektronički identiteti u sustavu AAI@EduHr (Autentikacijska i autorizacijska infrastruktura sustava znanosti i visokog obrazovanja u Republici Hrvatskoj).

lis 23

Želite li se upoznati s osnovama rada u Linuxu? Prijavite se na tečaj koji će započeti u ponedjeljak, 23. 10. 2017., u 17:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 23

Želite li unaprijediti vizualizacije u R-u? Prijavite se na trodnevni tečaj koji počinje 23. 10. 2017. od 9:00 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 14:00 sati održat će se online predavanje u okviru programa edu4IT. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

lis 24

Prijave za ovo događanje su završile.