Usluga DOMUS prestaje s radom

2. 1. 2017.

Srce je nakon višegodišnjeg pružanja usluge udomljavanja internetskih servisa, DOMUS, 2. siječnja 2017. godine ugasilo navedenu uslugu.

Danas na tržištu postoji niz odgovarajućih, tj. sličnih usluga, od kojih su neke i besplatne, te niz sličnih, komplementarnih usluga koje nudi Srce, primjerice VPS (Virtual Private Server) ili hosting za matične ustanove u okviru AAI@EduHr.

U okolnostima kada Srce ubrzano razvija mnoge postojeće, ali i nove usluge koje su specifične i uopće nisu dostupne u našem okruženju ili na tržištu, ovakva usluga DOMUS, slična drugim postojećim rješenjima, ali temeljena na vlastitom konceptu i programskoj platformi, dugoročno je prestala biti održiva.

Svim korisnicima zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i korištenju usluge DOMUS.

ruj 01

Svake godine u rujnu organiziramo niz predavanja namijenjenih novim studentima Sveučilišta u Zagrebu.

ruj 21

U razdoblju 21. do 29. rujna 2017. pripremili smo niz aktivnosti, a osim tečajeva i radionica ove godine posebno izdvajamo seminare na kojima će svoja iskustva s tehnologijama e-učenja i njihovom primjenom  u nastavi podijeliti nastavnici Sveučilišta u Zagrebu.

lis 04

Trebate li pomoć kod uporabe programa Word prilikom oblikovanja seminarskog ili nekog drugog rada tijekom studija? Prijavite se na radionicu koja se održava u srijedu, 4. 10. 2017. od 16:30 sati. Prijave su u tijeku.

lis 24

U utorak, 24. listopada 2017. godine u 9 sati u Srcu će se održati sastanak - rasprava hrvatskih istraživača s europskim ogrankom organizacije Research Data Alliance.