Želite li izraditi ili unaprijediti svoj e-kolegij?

16. 1. 2017.

Objavljen je novi poziv za suradnju i dostavljanje prijedloga za Projekte razvoja e-kolegija. Poziv je otvoren do 1. veljače 2017.

Prijavu prijedloga razvoja e-kolegija mogu poslati nastavnici Sveučilišta u Zagrebu koji žele unaprijediti ili izraditi svoje e-kolegije izradom tehnički zahtjevnijih e-materijala, primjenom instrukcijskog dizajna ili na neki drugi način.

U okviru ove usluge djelatnici Centra za e-učenje će, u suradnji s nastavnicima, raditi na osmišljavanju i provođenju projekata primjene alata i metoda e-učenja u nastavi. Temeljem prijava odabrat ćemo kandidate s kojima ćemo zajedno razraditi konačne prijedloge projekata kojima će se definirati ciljevi, poslovi, potrebni resursi i rokovi, te započeti s realizacijom odabranih projekata.

Dodatne informacije...

Ožu 27

Novi ciklus programa obrazovanja edu4IT počinje 27. 3. 2017. godine. Prijave su u tijeku.

Ožu 27

Sveučilišni računski centar i ove će se godine uključiti u obilježavanje međunarodnog Tjedna otvorenog obrazovanja. Cilj Tjedna otvorenog obrazovanja je podizanje svijesti o važnosti besplatnog i otvorenog obrazovanja koje je dostupno svakome, svugdje i u bilo kojem trenutku. Više informacija pronađite na stranicama Centra za e-učenje.

tra 05

5. travnja 2017. godine organiziramo okupljanje IT stručnjaka povezanih s područjem visokog obrazovanja i znanosti.