Izrada e-kolegija i nastavnog sadržaja

1. ABC radionica dizajna nastave
    ABC radionica namijenjena je nastavnicima u sustavu visokog obrazovanja na kojoj mogu pomoću ABC metode izraditi novi ili unaprijediti postojeći kolegij ili obrazovni program.

2. Koliko sam uspješan/na u provođenju nastave online?
    Radionica je namijenjena nastavnicima koji žele dobiti konkretne ideje kako unaprijediti nastavu u virtualnom okruženju, a time i utjecati na kvalitetu stečenog znanja studenata.

3. Kako izraditi aktivnost Lekcija u sustavu Moodle?
    Radionica je namijenjena nastavnicima koji žele izraditi i provoditi aktivnost Lekcija u svojim e-kolegijima.

4. Izrada i implementacija multimedijalnog sadržaja u e-kolegijima
    Online tečaj je namijenjen nastavnicima koji žele steći nova znanja i vidjeti praktične primjere izrade i implementacije multimedijalnih sadržaja u e-kolegijima.

5. Izrada interaktivnog sadržaja u alatu H5P
    Online tečaj je namijenjen prvenstveno nastavnicima koji žele steći znanja izrade interaktivnih sadržaja u alatu H5P.

6. Primjena digitalnih znački u obrazovnim aktivnostima
    Online ​tečaj je namijenjen nastavnicima, studentima i svima zainteresiranima koji se žele upoznati s pojmom digitalne značke, od čega se sastoji, čemu služi i kako se izrađuje te kako se njome koristiti u različitim obrazovnim okruženjima.

7. Uporaba Creative Commons licenci na obrazovnim sadržajima
    Polaznici će se na ovom tečaju upoznati s Creative Commons licencama i naučiti kako ih izraditi ili pročitati na različitim obrazovnim sadržajima.

Značke za odslušane tečajeve Centra za e-učenje