Popis kolegija prijavljenih na Natječaj za dodjelu nagrade za najbolji e-kolegij za akademsku godinu 2011/2012. na Sveučilištu u Zagrebu

UNIZG_logo

1. Kolegij Tehnologija vode
  Nositelji i suradnici prof.dr.sc. Marin Matošić
prof.dr.sc. Ivan Mijatović
Josip Ćurko, dipl.ing.
Vlado Crnek, dipl. ing.
  Ustanova Prehrambeno-biotehnološki fakulteta
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
2. Kolegij Opća mikrobiologija - Praktikum iz bakteriologije
  Nositelji i suradnici

prof.dr.sc. Jasna Hrenović
dr .sc. Tomislav Ivanković
Renata Horvat

  Ustanova Prirodoslovno-matematički fakultet
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
3. Kolegij Psihologija potrošačkog ponašanja
  Nositelji i suradnici doc.dr. sc. Zoran Galić
Maša Tonković, znan. novak
  Ustanova Filozofski fakultet
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
4. Kolegij Voćarstvo 1
  Nositelji i suradnici prof.dr.sc. Tomislav Jemrić
Goran Fruk, dipl. ing.
  Ustanova Agronomski fakultet
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
5. Kolegij Metodika nastave flaute
  Nositelji i suradnici

prof. Marina Novak
Petra Mitrović
asistent Helena Potočnik

  Ustanova Muzička akademija
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
6.  Kolegij Molekularna genetika
  Nositelji i suradnici

prof. dr.sc. Ivan-Krešimir Svetec
Berislav Lisnić, dipl. inf.
Marina Miklenić, dipl. ing.
Bojan Žunar, dipl. ing.

  Ustanova Prehrambeno-biotehnološki fakultet
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
7.  Kolegij Fiziologija
  Nositelji i suradnici prof. dr. sc. Milan Taradi
većina članova Katedre sudjelovala je u izvođenju kolegija
  Ustanova Medicinski fakultet
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
8. Kolegij Napredne web tehnologije i servisi
  Nositelji i suradnici prof.dr.sc.Dragutin Kermek
Marko Jurišić, mag. inf.
  Ustanova Fakultet organizacije i informatike
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
9. Kolegij Fizika 1
  Nositelji i suradnici doc.dr.sc. Saša Ilijić
dr.sc. Ana Babić
  Ustanova Fakultet elektrotehnike i računarstva
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
10. Kolegij Računalna matematika
  Nositelji i suradnici prof.dr.sc. Mario Essert
doc. dr.sc. Andrej Jokić

dr.sc. Tihomir Žilić
Vladimir Milić, mag. inf.
  Ustanova Fakultet strojarstva i brodogradnje
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
11. Kolegij Društveno-humanistička informatika
  Nositelji i suradnici doc.dr.sc. Tomislava Lauc
asistent Sanja Kisiček
  Ustanova Filozofski fakultet
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
12. Kolegij Potencijali membrane
  Nositelji i suradnici doc.dr.sc. Mirza Žižak
doc.dr.sc. Silvio Bašić
dr. Tomislav Kuliš
  Ustanova Medicinski fakultet
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u
13. Kolegij Poslovno odlučivanje
  Nositelji i suradnici prof.dr.sc. Tihomir Hunjak
doc.dr.sc. Nina Begičević Ređep

asistent Nikola Kadoić
  Ustanova Fakultet organizacije i informatike
  Obrazloženje predlagatelja tekst u pdf-u