Nagrađeni kolegiji

Nagrađeni kolegiji u ak. godini 2013./2014.

DRUGA NAGRADA:

Kolegij: ATLETIKA - HODANJA I TRČANJA

Nositelji i suradnici: prof. dr. sc. Vesna Babić, mag. cin. Lucija Kolić

Kineziološki fakultet

 

DODATNE NAGRADE:
 

NAGRADA ZA MULTIMEDIJSKE SADRŽAJE U E-KOLEGIJU

Kolegij: BRUKSIZAM

Nositelji i suradnici: prof. dr. sc. Iva Alajbeg, doc. dr. sc. Davor Ileš

Stomatološki fakultet

 

NAGRADA ZA UPORABU DRUŠTVENOG SOFTVERA U E-KOLEGIJU

Kolegij: PISANJE NA ENGLESKOM JEZIKU

Nositelji i suradnici: Vedrana Vojković Estetiev, predavač

Hrvatski studiji

Nagrađeni kolegiji u ak. godini 2012./2013.

DRUGA NAGRADA:

Kolegij: TEORIJA KONSTRUIRANJA

Nositelj i suradnici: prof.dr.sc. Mario ŠtorgaStanko Škec, mag.ing.stroj.

Fakultet strojarstva i brodogradnje

Nagrađeni kolegiji u ak. godini 2011./2012.

 

PRVA NAGRADA:

Kolegij: POTENCIJALI MEMBRANE

Nositelj i suradnici: doc. dr. sc. Mirza Žižak, doc. dr. sc. Silvio Bašić, dr. Tomislav Kuliš

Medicinski fakultet

 

DRUGA NAGRADA:

Kolegij: POSLOVNO ODLUČIVANJE

Nositelji i suradnici: prof.dr.sc. Tihomir Hunjak, doc.dr.sc. Nina Begičević Ređep,Nikola Kadoić

Fakultet organizacije i informatike

 

TREĆA NAGRADA:

Kolegij: METODIKA NASTAVE FLAUTE

Nositelj i suradnici: prof. Marina NovakPetra MitrovićHelena Potočnik

Muzička akademija

i

Kolegij: NAPREDNE WEB TEHNOLOGIJE I SERVISI

Nositelj i suradnici: prof. dr.sc. Dragutin KermekMarko Jurišić, mag. inf.

Fakultet organizacije i informatike

 

Nagrađeni kolegiji u ak. godini 2010./2011.

DODATNE NAGRADE:

 

NAGRADA ZA MULTIMEDIJSKE SADRŽAJE U E-KOLEGIJU

Kolegij: SIGNALI I SUSTAVI

Nositelj i suradnici: prof. dr.sc. Branko Jeren, prof. dr. sc. Damir Seršić, doc. dr. sc.Zvonko Kostanjčar, dr. sc. Tomislav PetkovićAna Sović, dipl. ing.

Fakultet elektrotehnike i računarstva

 

NAGRADA ZA UPORABU DRUŠTVENOG SOFTVERA U E-KOLEGIJU

Kolegij: STRUKTURE PODATAKA

Nositelj i suradnici: prof. dr. sc. Mirko Čubrilo Tihomir Orehovački, mag. inf.

Fakultet organizacije i informatike

 

Nagrađeni kolegiji u ak. godini 2009./2010.

PRVA NAGRADA:

Kolegij: OTVORENO RAČUNARSTVO

Nositelj i suradnici: prof.dr.sc. Mario Žagar, doc. dr.sc. Igor Čavrak, dr. sc. Branko Mihaljević, mr.sc. Marin OrlićIvana Bosnić, dipl. ing.

Fakultet elektrotehnike i računarstva

 

DRUGA NAGRADA:

Kolegij: METODIKA LIKOVNE KULTURE 1,2, I 3

Nositelj : doc. Miroslav Huzjak

Učiteljski fakultet

 

TREĆA NAGRADA:

Kolegij: ANALIZA I RAZVOJ PROGRAMA

Nositelj i suradnici: prof.dr.sc. Neven VrčekZlatko Stapić, dipl. inf., dr. sc. Ruben Picek

Fakultet organizacije i informatike

 

DODATNE NAGRADE:

 

NAGRADA ZA PEDAGOŠKO/DIDAKTIČKO OBLIKOVANJE E-KOLEGIJA

Kolegij: MARKETING

Nositelj i suradnici: doc. dr.sc. Dubravka Sinčić Ćorić, mr.sc. Sandra Horvat, mr.sc.Irena Pandža Bajs

Ekonomski fakultet

 

NAGRADA ZA UPORABU DRUŠTVENOG SOFTVERA U E-KOLEGIJU

Kolegij: DIGITALNE OBRAZOVNE KNJIŽNICE

Nositelj i suradnici: doc. dr.sc. Mihaela Banek Zorica, doc. dr. sc. Sonja  Špiranec

Filozofski fakultet

 

POSEBNA NAGRADA OCJENJIVAČKOG SUDA

Kolegij: UZGOJ I KORIŠTENJE SVINJA

Nositelj i suradnici:  doc. dr.sc. Zoran Luković, Dubravko Škorput, dipl. ing.

Agronomski fakultet

Nagrađeni kolegiji u ak. godini 2008./2009.

DVIJE RAVNOPRAVNE PRVE NAGRADE:

Kolegiji (abecednim redom):

JESMO LI KISELI ?

Nositelj i suradnici: prof.dr.sc. Sunčana Kukolja Taradi, doc.dr.sc. Sanja Popović-Grle, prof.dr.sc. Zoran Đogaš, prof. dr. sc. Ines Drenjančević-Perić, prof.dr.sc. Ines Mrakovičić Šutić

Medicinski fakultet

i

MATEMATIKA 2

Nositelj i suradnici: prof.dr.sc. Blaženka Divjak, prof.dr.sc. Tihomir Hunjak, Marija Jakuš, dipl.ing., Prof. Mirela Brumec, prof. Damir Horvat, dr. sc. Zlatko Erjavec, Bojan Žugec, dipl. ing., Dušan Munđar, dipl. ing.

Fakultet organizacije i informatike

DRUGA NAGRADA:

Kolegij: ODABRANA POGLAVLJA IZ PROGRAMSKOGA INŽENJERSTVA

Nositelj i suradnici: prof.dr.sc. Mario Žagar, dr.sc. Igor Čavrak, mr.sc. Marin Orlić,Ivana Bosnić, dipl. ing., Ana Petričić, dipl. ing., prof.dr.sc. Ivica Crnković, dr.sc.Rikard LandAneta Vulgarakis, dipl. ing.

Fakultet elektrotehnike i računarstva

DODATNE NAGRADE:

 

NAGRADA ZA PEDAGOŠKO/DIDAKTIČKO OBLIKOVANJE E-KOLEGIJA

Kolegij: PROGRAMIRANJE

Nositelj i suradnici: doc.dr.sc. Danijel Radošević, mr.sc. Markus SchattenMario Konecki, dipl. ing.

Fakultet organizacije i informatike

 

NAGRADA ZA MULTIMEDIJSKE SADRŽAJE U E-KOLEGIJU

Kolegij: SUSTAVI ZA PRAĆENJE I VOĐENJE PROCESA

Nositelj i suradnici: prof.dr.sc. Branko Jeren, mr.sc. Predrag PaleAna Sović, dipl. ing.

Fakultet elektrotehnike i računarstva

 

POSEBNA NAGRADA OCJENJIVAČKOG SUDA

Kolegij:MEHANIKA FLUIDA

Nositelji: prof.dr.sc. Mario Šavar, prof.dr.sc. Zdravko Virag

Fakultet strojarstva i brodogradnje