Novosti i aktualne promotivne akcije

Microsoftovi akcijski paketi (Replay Plus i Replay Plus with practice test)

Microsoftova akcija s mogućnosti ponovnih besplatnih polaganja ispita opet je aktivna.

Ovoga puta u ponudi su dva akcijska paketa:

Akcija traje do 30.9.2018. godine.

Microsoftovi ispiti za studente

Studenti koji namjeravaju polagati Microsoftove ispite s ciljem stjecanja certifikata MCP ili MTA mogu ostvariti i do 48% popusta u odnosu na osnovnu cijenu Microsoftovih ispita.

Detaljnije upute s koracima koje je potrebno provesti s ciljem ostvarivanja popusta dostupne su na ovoj web-stranici.

Microsoftove digitalne značke

Od 21. listopada 2016. stručnjaci s Microsoftovim certifikatom (MCP-ovi) koji steknu određene certifikate ili polože odabrane ispite dobit će Microsoftove digitalne značke (Microsoft Certification Badges) koje pružaju dokaz stečenog Microsoftova certifikata.

Više pojedinosti vezanih uz ispite i certifikate te upute o tome kako steći Microsoftove  digitalne značke možete pronaći na web-stranici.