Drugo predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija. Predavanja su u studenom 2014. ponovo pokrenuli Microsoft Hrvatska i Distribucijski centar za Microsoftove proizvode u Srcu.

Predavanje je održano u petak 23.1.2015. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Tema predavanja:

• Office 365 za akademske korisnike - prošlost, sadašnjost, budućnost - Igor Pavleković, Algebra Grupa

Opširnije o temi: Teme predavanja su bile dostupnost usluge Office 365 akademskim korisnicima, početak načina korištenja usluge, mogućnosti licenciranja, odnosno besplatne usluge i opcionalne usluge s naplatom, FastTrack metodologija za početak korištenja uslugom, specifičnost identiteta i povezivanja AAI @ edu sustava s Office 365 uslugom i slično. Rasprava, pitanja i aktivno sudjelovanje sudionika je poželjno.