Peto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Primjer implementacije Office 365 za škole - Emil Marmelić, CARNet

Predavanje je održano u petak 15.5.2015. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Na predavanju je opisan postupak kojim je usluga Office 365 ukomponirana u CARNetovu postojeću infrastrukturu, s kojim sve problemima i izazovima su se u tijeku implementacije susreli i na koji način su svaki od njih riješili. Ova iskustva mogu biti posebno korisna kolegama sa fakulteta koji dijele istu ili sličnu infrastrukturu kako bi im se olakšao put prema integraciji sa Office365 sustavom.