Šesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Office 365 usluga za akademsku zajednicu - Mijo Đerek, Sveučilišni računski centar Srce i Igor Pavleković, Microsoft

Predavanje je održano u petak 12.6.2015. u 14:30 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Na predavanju je bila predstavljena Office 365 usluga, izazovi u povezivanju AAI@EduHr sustava s Office 365 uslugom, način kako ustanova može podesiti autentikaciju svojih korisnika Office 365 usluge putem našeg SSO sustava te naši planovi i rad na unapređenju veze između Office 365 usluge i sustava AAI@EduHr.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.