Osmo predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Što je novo u Officeu 2016 za korisnike - Tomislav Lulić

Predavanje je održano u petak 16.10.2015. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Krajem rujna izašao je novi Office 2016. Na predavanju smo pokazali što se promijenilo, a što je novo u proizvodu za koji se mislilo da ne može donijeti ništa novo. Međutim, naravno da može, a novosti su većinom orijentirane na kolaboraciju i olakšano dijeljenje dokumenata. Outlook dobiva olakšano dodavanje priloga, Excel nove tipove grafikona, Word olakšani grupni rad te još dosta noviteta koje smo pokazali.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara.