Jedanaesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Azure - pregled funkcionalnosti za administratore i razvojne inženjere -Ilija Ranogajec, Combis d.o.o.

Predavanje je održano u petak 19.2.2016. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Microsoft Azure je cloud servis koji raste strahovitom brzinom, usudili bi se reći da svaki tjedan imamo neku novost, poboljšanje postojećih servisa i ako redovito ne pratimo kako se razvija i raste i ne držimo korak s njegovim razvojem vrlo brzo ćemo ispasti iz igre. U ovom predavanju željeli bismo vam približiti način na koji treba gledati Microsoft Azure, način na koji treba raditi s Microsoft Azure servisom, mogućnosti i kvalitete koje nam pruža, i u konačnici koje prednosti Microsoft Azure donosi administratorima, razvojnim inženjerima i tvrtkama koje koriste usluge javnog, ali i privatnog oblaka.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.