Trinaesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Office 365 za IT administratore - Hrvoje Kusulja, 3 PRO

Predavanje je održano u petak 20.5.2016. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Pokazane su opcije unutar Microsoft Office 365 Admin Portal izbornika iz IT aspekta, prokomentirane opcije te objašnjena povezanost s Azureom i Intuneom, s posebnim osvrtom na Yammer i OneDrive for Business i Skype for Business te ostalim cloud uslugama. Dotaknute su i neke od Office 365 best practice postavki. Usporedili smo mogućnosti i s novom Preview verzijom Admin portala te novine u novom E5 paketu.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.