Četrnaesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• OneNote - elektronička bilježnica, koliko poznajete OneNote - Gabrijela Vratarić, Citus d.o.o.

Predavanje je održano u petak 17.6.2016. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: OneNote je vrlo koristan dio Office paketa, koji dolazi na svim platformama, u paketu s Officeom ili samostalno. Posebno mjesto zauzima u EDU zajednici pa smo pokazali neke od mogućnosti. Pričali smo o korištenju OneNote bilježnice koja podržava nestrukturirane bilješke i zapise svih formata. Posebni naglasak je stavljen na suradnju s učenicima/studentima i kolegama kroz dodatak bilježnica za predmete.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.