Sedamnaesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Windows 10 Anniversary Update - Goran Medić, Microsoft

Predavanje je održano u petak 18.11.2016. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Windows 10 nezaustavljivo grabi naprijed. Instaliran je na preko 400 milijuna računala, a nova verzija 1607 može samo ubrzati taj trend.

Windows Aniversary Update kao besplatna nadogradnja donosi brojne novosti u korisničkom iskustvu ali i nove tehnologije za IT profesionalce. Na ovom predavanju mogli ste se upoznati s najzanimljivijim novostima kao i s preporukama za nadogradnju.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.