Osamnaesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Skype for Business - pomoć u edukaciji i radu - Tomislav Lulić, Hema Solutions; Omar Kudović, Microsoft

Predavanje je održano u četvrtak 15.12.2016. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Mobilnost je danas sveprisutna. Ponekad je teško pratiti korisnike, zbog lokacije ili posla. Kroz Skype for Business moguće je održavati sastanke, obavljati razgovore ili jednostavno čavrljati s prijateljima. Skype For Business Server upravo omogućava prijenos informacija u realnom vremenu i omogućuje da informacije budu dostupne na vrijeme. Imamo više varijanti kako implementirati Skype4B. Pokazat ćemo kako primijeniti Skype for Business u Office 365 paketu za organiziranje događanja.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.