Dvadeset treće predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Prilagodbe i upiti u Operations Management Suiteu (OMS) - Marin Franković, Microsoft

Predavanje je održano u petak 26.5.2017. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Microsoft je kreirao izdašan broj unaprijed definiranih pogleda i vizualizacija prema prikupljenim podacima koji se nalaze u bazi Operations Management Suite servisa. Na predavanju ćete naučiti prilagoditi i kreirati vlastite poglede na podatke koje OMS prikuplja s vaših poslužitelja, aplikacija ili mrežne opreme. Naučit ćete koja je razlika između ugrađenih rješenja, partnerskih rješenja koja se naplaćuju i vlastitih vizualizacija prikupljenih podataka.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.