Dvadeset šesto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Upoznajte Azure Networking - Saša Kranjac, Kranjac - IT Training

Predavanje je održano u petak 17.11.2017. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Microsoft Azure obiluje mnoštvom mrežnih servisa i mogućnosti - onih osnovnih i naprednih, sve kako bismo proširili mrežne mogućnosti, bolje upravljali mrežama, spojili se s uredskom mrežom ili unaprijedili sigurnost mrežnog okruženja. Mogu se koristiti pojedinačno ili u kombinaciji s drugima a njihovo pravilno korištenje čini našu oblačnu mrežu stabilnom i ugodnom za rad.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.