Dvadeset sedmo predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Noviteti u sigurnosnim postavkama Office 365 - Tomislav Lulić, Hema Solutions

Predavanje je održano u petak 15.12.2017. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Najveća prednost Office 365 servisa je integriranost i jednostavno upravljanje korisnicima. Prilikom Korištenja Office 365, korisnici misle da se o njemu ne treba brinuti. Jer radi :-)
Ako je nešto smješteno u Oblaku i dalje je potrebno brinuti o podacima. Na predavanju smo pokazali neke alate koji olakšavaju sigurnosno praćenje i vođenje Tenanta.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.