Dvadeset deveto predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Upravljačke kontrole i sigurnost informacijskog sustava - Mladen Popović, CGEIT, CISM, CISSP, CISA

Predavanje je održano u petak 16.2.2018. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Predavanje je o sigurnosti i upravljanju informacijskim sustavima, a kao točke koje ćemo dotaknuti, bit će kategorije kontrola, sigurnosti i razine zrelosti, CIA Trijada, upravljanje rizicima, vrste kontrola, vladavina i/ili upravljanje sigurnošću, organizacija, strategija, ljudi, procesi, tehnologije.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.