Trideset drugo predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Privatnost osobnih podataka i GDPR - Igor Pavleković, Microsoft Hrvatska

Predavanje je održano u četvrtak 10.5.2018. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: GDPR je uredba Europske unije koja zamjenjuje trenutnu EU direktivu te je direktno primjenjiva u svim državama članicama EU, bez ikakve potrebe za dodatnom implementacijom u nacionalnom zakonodavstvu.
Malo je još vremena do 25.5. kada stupa na snagu, no nije sve tako strašno. Uz Igora Pavlekovića, saznat ćete na što treba paziti i koje alate koristiti unutar Microsoft proizvoda da bi olakšali vašu uskladivost s GDPR-om.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara, a snimka je dostupna ovdje.