Četrdeset drugo predavanje Microsoftove zajednice EDU IT Pro

Ciklus predavanja EDU IT Pro namijenjen je IT administratorima visokoškolskih institucija u organizaciji Microsofta Hrvatska i Distribucijskog centra za Microsoftove proizvode u Srcu.

Tema predavanja:

• Microsoft Teams - što se promijenilo unutar Teamsa i zašto baš Teams? - Tomislav Lulić, Cloud Consulting

Predavanje je održano u petak 20.9.2019. u 14 sati u dvorani E2 u prostorijama Sveučilišnog računskog centra, Marohnićeva 5.

Opširnije o temi: Microsoft je kroz Teamse, napravio veliki skok u korištenju svojih aplikacija i servisa kroz Office 365. Postotak korisnika koji koriste Teamse raste vrtoglavo. Zašto je to tako, mogli ste vidjeti na predavanju u Srcu. Pokazali smo kako koristiti Teamse, koje su prednosti sustava i zašto je Teams jedna od najbrže rastućih aplikacija-servisa.
Što se krije ispod haube Teamsa i kako administrirati u vašem okruženju.

Predavanje se moglo pratiti i putem webinara